O nás

Společnost Polanský David s.r.o. jsem založil na počátku roku 2008. Zahájil jsem provoz restaurace U Provazníka v Protivíně a otevřel zmrzlinárny na jihu Čech. Postupně jsem hledal obchodní partnery u nás i v zahraničí, kteří by mi poskytli kvalitní zmrzlinové směsi a zmrzlinové stroje. Navázal jsem spolupráci  s firmou z Itálie. Začali jsme společně připravovat výrobu zmrzlinových směsí, dopracovali jsme se tak k produkci kvalitních a hlavně chutných směsí určených pro výrobu točené zmrzliny. V roce 2014 jsem uvedl tyto zmrzlinové směsi na český trh pod značkou HUSTÁ ZMRZLINA.

V současné době nabízím 3 úrovně složení zmrzlinových směsí. Dle mých zkušeností z vlastního prodeje zmrzliny se nejvíce zaměřuji na nejkvalitnější ovocné druhy, které jsou svým složením ojedinělé. Neobsahují žádné konzervanty ani chemická barviva, složení směsí je na přírodní bázi. Podíl ovoce je v rozmezí 35-70% dle druhu ovocné zmrzliny.

Zmrzlinové stroje dovážím z Číny. Většinu těchto strojů pronajímám, jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Tyto stroje provozuji i ve svých zmrzlinárnách, mám je vyzkoušené vlastní praxí v mých provozovnách, mají kvalitní kompresory zn. Aspera a jsou bezporuchové. Jejich obsluha je jednoduchá, provoz nenáročný a jsou cenově dostupné.

Mým cílem je najít odběratele po celé naší republice, kteří mají zájem točit ojedinělou, dobrou a zdravou zmrzlinu pro své zákazníky. Rád bych, aby ji mohli ochutnat všichni ti, kteří by si chtěli zamlsat na takové zmrzlině, která svou kvalitou převyšuje český standard bohatě zajištěný tuzemskými výrobci.

Zájemcům o koupi směsí či pronájem zmrzlinových strojů nabízím konzultaci na telefonním čísle 778 078 043.

David Polanský