Zmrzlinové stroje

Vyberte si:

Prodej zmrzlinových strojů

Pronájem zmrzlinových strojů

Léto si bez zmrzliny nedokážeme představit. Potěšte své stálé hosty a získejte mnoho nových. Zmrzlinové stroje patří do každé restaurace, cukrárny, bistra. Jsou vynikajícím startem i pro začínající podnikatele a zajistí vám spolehlivý zisk v rámci celé letní sezony!

KVALITNÍ A VÝKONNÉ

Rádi vám dodáme velmi kvalitní stroje na zmrzlinu přesně podle účelu nebo typu vaší provozovny. Naše nabídka zahrnuje velmi kompaktní prostorově nenáročné automaty stejně tak jako vysoce profesionální stroje. Všechny produkty splňují velmi přísné podmínky pro zajištění hygienické čistoty. Příprava zmrzliny ze směsi, vydávání i následné mytí a údržba jsou velmi jednoduché. Přístroje jsou vyrobeny z nerezových materiálů a velmi odolných plastů. Jejich instalace nevyžaduje stavební ani jiné technické úpravy. Přístroj stačí připojit k síti elektrického napětí a do zásobovacích vaniček připravit ze sypké směsi náplň. První zákazník si může velmi záhy pochutnat na první velmi chutné zmrzlině. Při vydávání můžete volit ze dvou oddělených příchutí nebo jedné mixované.

PRODEJ I PRONÁJEM

Připravili jsme pro vás dvě možnosti pořízení – prodej i pronájem. Zaručenou úspěšnost vysokého zisku si můžete během své první sezony bezpečně vyzkoušet a přístroj si pouze pronajmout. Rádi vám však doporučíme nejvhodnější zmrzlinový stroj i k přímé koupi.

Vaše cukrárna i restaurace se záhy naplní mnoha novými zákazníky. Zmrzlinové stroje oživí a příjemně zvýší obrat i na výletních místech, hradech, zámcích, u zábavních center. Vyberte si u nás stroj a připravte se na vlny nových zákazníků.

Naše společnost je distributorem značky Ocean Power pro ČR.