Servis zmrzlinových strojů

I drobná závada na zmrzlinovém stroji může výrazně zvýšit spotřebu elektrické energie, ztížit plynulý výdej a omezit kvalitu vydávané zmrzliny. U větší poruchy se může znehodnotit připravená směs, dochází k odstávce stroje a tím přicházíte o pravidelné zákazníky. Předejděte větší ztrátě nebo neúčinným zásahům. Naše společnost je připravena kdykoli pro vás zajistit kompletní servis a opravy.

RYCHLÁ A SPECIALIZOVANÁ POMOC

Všem našim zákazníkům vždy klademe na srdce, aby zvážili neodborný zásah na zmrzlinovém stroji. Zmrzlinový stroj je pro každý provoz vždy investicí a zvláště v letních měsících je vydatným článkem, který přivádí velký počet zákazníků. Při poruše a odstávce stroje jde o čas. Neprofesionální zásah však může rozsah poruchy zvýšit. Běžné domácí servisy nemají potřebnou zkušenost s opravami specifického zařízení a ani přístup k náhradním součástkám.

PREVENCE DALŠÍCH PORUCH

Naše společnost se však úzce specializuje pouze na zmrzlinové stroje, jejich prodej i servis. Dokážeme váš stroj kdykoli a ve velmi krátké době opět zprovoznit. Disponujeme veškerým nářadím, všemi potřebnými díly. Náš servis dokáže odstranit drobné poruchy stejně tak jako zásadní výměny dílů. Neprodlužujeme čas opravy čekáním na součástky. Zmrzlinové stroje dobře známe, dokážeme předjímat následky poškození i způsoby jak jim do budoucna zabránit. K servisním úkonům patří garance záruční doby, časová flexibilita a ochotný přístup. V rámci servisu vám doporučíme vhodnou údržbu, čisticí prostředky a prevenci, kterou účinně předejdete dalším poruchám.

Můžete se na nás obrátit doslova kdykoli.